Dzielnica Wawer - Budynek szkolno-przedszkolny przy ul. Cyklamenów - informacje

Budynek szkolno-przedszkolny przy ul. Cyklamenów - informacje

Wersja do wydrukuWersja PDF
02.03.2020

Szanowni Państwo,  Drodzy Rodzice,

Informujemy, że 1 września 2020 r. zostanie otwarty nowy, długo oczekiwany, budynek zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Cyklamenów 28.  Zakończenie prac budowlanych, wraz z odbiorami i uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie planowane jest do końca maja. Termin oddania obiektu do użytku nie jest obecnie zagrożony.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności  szkolnej informujemy, że chętni rodzice/ opiekunowie prawni w 2020 r. mogą zapisywać dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 204, które będą funkcjonowały w budynku przy ul. Cyklamenów 28.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami informacyjnymi, w których znajdziecie odpowiedzi na  najważniejsze pytania dotyczące nowego obiektu oraz rekrutacji.

Pytania i odpowiedzi dotyczące najważniejszych kwestii dotyczących obiektu i rekrutacji

Prezentacja dotycząca nowego obiektu 

Więcej informacji:

e-mail: sp204@bajkowa.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 204: 22 615 58 83 wew. 121

Wydział Oświaty i Wychowania

Oddziały przedszkolne:  22 443 68 89

Szkoła:  22 443 68 93

Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i  szkołach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.

Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br.  trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola/szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru.

Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową,  o wysyłce dokumentów.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Oceń pracę urzędu Oceń pracę urzędu