Dzielnica Wawer - IX Biegi Papieskie w Falenicy

IX Biegi Papieskie w Falenicy

Wersja do wydrukuWersja PDF
06.05.2013

Serdecznie zapraszamy Państwa z rodziną i przyjaciółmi do aktywnego uczestnictwa  w biegach przełajowych „Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II.  IX Biegi Papieskie w Falenicy”.

11 maja  z terów leśnych przy Szkole Podstawowej nr 124 w Falenicy  (ul. Bartoszycka 45/47) już po raz dziewiąty wystartują biegi „Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II”. Mieszkańcy Wawra oddadzą hołd naszemu wspaniałemu rodakowi Błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Nie tylko młodzi, ale wszyscy chętni mogą wziąć udział w imprezie. Nie po nagrody, ale po zdrowie, po to aby utrwalić pamięć naszego wielkiego rodaka.

W ostatnich latach w każdej edycji biegów startowało około 1000 osób. Mamy nadzieję, że w  tym roku też gremialnie staniemy na starcie Biegu Papieskiego. W tym biegu nie ma zwycięzców, nie liczy się miejsce ani czas. Tego dnia wszyscy jesteśmy zwycięzcami. Ideą biegów jest zamanifestowanie naszej pamięci o  człowieku, który kochał ludzi i aktywnie przez całe swoje życie uprawiał sport.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy pamiętają o Ojcu Świętym Janie Pawle II. Zapraszamy do wspólnego biegania. A biegać będą wszyscy od przedszkolaka po seniorów.

Uroczyste otwarcie imprezy  odbedzie się o godz.10.15. Start do pierwszego biegu o godz. 10.30.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja pod adresem email: kwlodarczyk@um.warszawa.pl lub na miejscu
w dniu zawodów, biuro jest czynne od godz.9.00.  

plakat11.doc (392KB)
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Oceń pracę urzędu Ocen pracę urzędu