Dzielnica Wawer - Poland Bike Marathon finiszował w Wawrze

Biuletyn Informacji Publicznej

Poland Bike Marathon finiszował w Wawrze

Wersja do wydrukuWersja PDF
28.09.2017

8 października w  Wawrze odbył się ostatni, siedemnasty etap LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Dzielnica Wawer szósty raz z rzędu stała się finałową areną, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów tradycyjnie rozgrywanych pod hasłem „Rowerem po Zdrowie”, znalazły się się, tak jak przed rokiem, na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

Rywalizacja odbyła się na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (27 km) i FAN (8 km). Dodatkowo odbyły się się VII Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB Samorządowców. Swoje wyścigi Mini Cross mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

Po wysligu odbyła się  dekoracja klasyfikacji generalnej LOTTO Poland Bike Marathon 2017, która obejmie po sześć najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej na dystansach MAX, MINI, FAN i Mini Cross, po sześć najlepszych osób z kategorii Open na dystansach MAX, MINI i FAN, a także po 10 najlepszych kobiet i mężczyzn w punktacji OMNIUM. Na scenie pojawiły się również po trzy najlepsze drużyny, zespoły młodzieżowe oraz rodziny. 

Finał LOTTO Poland Bike Marathon 2017 organizowany jest przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Instytutem „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, profesjonalnym sklepem i serwisem rowerowym ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon/?hc_ref=ARQOdbOgyd64DxVHQFs1O7GbNzD77Ax7MM91nfMihnEcJFUm3ShzV2ekWzd2nXngKLU

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer