Dzielnica Wawer - Rodzinna gra terenowa - Wojtek Wawerski na tropie

Biuletyn Informacji Publicznej

Rodzinna gra terenowa - Wojtek Wawerski na tropie

Wersja do wydrukuWersja PDF
29.08.2018

Wojtek Wawerski to nastoletni detektyw (nr licencji 2309). Właśnie otrzymał kolejną sprawę. Tym razem zleceniodawca to Urząd Dzielnicy. Młodzieniec musi uporać się z pewnym międzyleskim sabotażystą… Jako  mieszkaniec Wawra postanowił potraktować tę sprawę priorytetowo. Tropy doprowadziły do jednej konkluzji. Szesnastego września odbędzie się ostateczna rozgrywka.

Tego dnia Wojtek i jego współpracownicy spróbują rozwikłać tajemnicę. Jeżeli jesteś sympatykiem zagadek, lubisz dreszczyk emocji, zbierz drużynę i zgłoś swój udział w Rodzinnej Grze Terenowej. Zapisy na profilu FB Wojtek Wawerski na tropie: www.facebook.com/Wojtek-Wawerski-na-tropie


Data:16.09.2018
Czas:10-16 (dwie tury po 2,5h z godzinną przerwą)

Celem gry jest dobra zabawa w gronie znajomych/rodziny. Mieszkańcy (nie tylko Ci najmłodsi) spacerując po okolicy poznają jej historię mniej lub bardziej znaną. To ciekawy czas spędzenia czasu wspólnego dla całej rodziny. Każdy może na chwilę wcielić się w rolę detektywa, podążając tropem zagadki.  To gimnastyka nie tylko dla ciała, niektóre zadania wymagają sprawności fizycznej.

Gracze: Grupy od czterech  do dziesięciu osób, w tym osoba dorosła. W każdej turze może brać udział jednocześnie ok. 50 osób.

Uczestnicy startują o tej samej godzinie. Na wykonanie wszystkich zadań mają 2,5 h. Druga tura startuje o 13:30.Na każdej ze stacji jest animator/harcerz, który pomaga i nadzoruje prawidłowość wykonania zadania. Każda z grup po wykonaniu zadania dostaje wskazówkę, gdzie ma się udać dalej, uzupełnia również mapę i legendę. Na stacji do wykonania są zadania sprawnościowe lub zagadki logiczne angażujące wszystkich uczestników i motywujące do współpracy.

Po przejściu wszystkich stacji uczestnicy udają się do miejsca finału (namiot Urzędu/siemiankowo ) gdzie następuje weryfikacja wykonania zadań oraz rozdanie upominków. Uczestnicy przystępując do gry podpisują regulamin, gdzie wyrażając zgodę na upublicznianie wizerunku na koncie FB Wojtek Wawerski oraz przez Dzielnicę. Osoby nieletnie biorące udział w grze dostarczają zgodę Rodziców na udział.

 

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer