Dzielnica Wawer - Rozwiązanie umowy z wykonawcą zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Skalnicowej

Biuletyn Informacji Publicznej

Rozwiązanie umowy z wykonawcą zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Skalnicowej

Wersja do wydrukuWersja PDF
20.07.2018

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,  

            W odpowiedzi na liczne pytania z Państwa strony dotyczące budowy zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Skalnicowej/Cyklamenów i  priorytetowe znaczenie inwestycji dla mieszkańców informujemy, że z powodu nierealizowania budowy przez wykonawcę  - Przedsiębiorstwo Budowlane Waldemar Żak -   zgodnie z  przyjętym harmonogramem, Zarząd Dzielnicy Wawer z dniem 10 lipca 2018 r. wypowiedział umowę na realizację inwestycji ze skutkiem natychmiastowym i z winy wykonawcy.

Obecnie Urząd Dzielnicy jest w trakcie przejmowania placu budowy i prowadzi inwentaryzację robót wykonanych i pozostałych do wykonania by możliwie szybko i sprawnie przygotować dokumentację do przeprowadzenia przetargu na Wykonawcę, który dokończy budowę zespołu szkolno-przedszkolnego.

Podkreślamy, że budowa placówki przy ul. Skalnicowej/Cyklamenów jest jednym z priorytetów inwestycyjnych Zarządu Dzielnicy Wawer, niezwykle istotnym dla mieszkańców dzielnicy, dlatego chcemy  dokończyć budowę w możliwie szybkim terminie z zachowaniem wysokiej jakości inwestycji.

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer