Dzielnica Wawer - Warsztaty psychologiczne

Biuletyn Informacji Publicznej

Warsztaty psychologiczne

Wersja do wydrukuWersja PDF
19.07.2013

Studio Transformacji oferuje w Wawerskiej Strefie Kultury bezpłatne zajęcia warsztatowe pod tytułem „Zmień sposób myślenia, a poprawisz swoje relacje, finanse i zdrowie”. Warsztaty odbywać się będą w dniach  23 i 24 lipca, 13 i 14 sierpnia, 20 i 21 sierpnia w godzinach 18:00 – 20:30 w sali 42.

Już po 2 – godzinnych zajęciach, uczestnicy:

  •       zaczną poważnie rozważać zmianę sposobu myślenia i podejścia do życia, by otworzyć nowe możliwości,
  •       będą wiedzieli na czym taka zmiana polega.

Projekt rozwojowo - edukacyjny Studio Transformacji realizowany jest w ramach działalności Fundacji Innowacji Społeczno – Kulturalnych. Adresatami projektu jest szerokie spektrum odbiorców – od młodzieży wchodzącej w życie, po dorosłych nawet w podeszłym wieku. Zajęcia mają charakter seminariów, wykładów/spotkań i warsztatów.

Studio Transformacji odpowiada na potrzeby w zakresie rozwoju osobistego, rozwijając umiejętności sprzyjające podnoszeniu jakości życia i osiąganiu życiowych sukcesów. Uświadamia uczestnikom ich predyspozycje i talenty, uczy jak przejąć kontrolę nad własnym życiem, wspiera uczestników w pielęgnowaniu marzeń i zamienianiu ich w mobilizujące cele, rozwija ich świadomość własnych przekonań, emocji i wartości, zachęca uczestników do życia pełnego pasji i zaangażowania, pomaga uczestnikom odkryć w sobie potężną siłę sprawczą i budować mentalność dostatku. Dostarczana wiedza jest kluczem do osiągania sukcesów, dostatku i wewnętrznego spokoju.

Fundacja Innowacji Społeczno – Kulturalnych

Aleksandra Chwedorowicz

Kontakt e – mail: kontakt@studiotransformacji.pl

Strona www: www.Treningzwyciezcow.pl

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer