Dzielnica Wawer - Wawerskie Centrum Kultury - konkurs na logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Wawerskie Centrum Kultury - konkurs na logo

Wersja do wydrukuWersja PDF
24.07.2014

Wawerskie Centrum Kultury w dzielnicy Wawer, zaprasza do udziału w konkursie na wykonanie projektu graficznego logo instytucji. Centrum Kultury powstało 1 lipca 2014 r. z połączenia sześciu klubów kultury w Wawrze ( „Aleksandrów”, „Anin”, „Falenica”, „Marysin”, „Radość”, „Zastów”) w jedną instytucję kultury o nazwie Wawerskie Centrum Kultury. 

Celem działalności WCK jest stworzenie przestrzeni do spotkań, edukacji, animacji i współpracy artystów, organizacji pozarządowych, animatorów oraz realizowanie działalności kulturalnej na rzecz mieszkańców. Termin dostarczenia prac konkursowych mija 18 sierpnia 2014.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego (logo), który będzie wykorzystywany w identyfikacji wizualnej Wawerskiego Centrum Kultury i umieszczany na szeroko rozumianych materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich, takich jak m.in. plakaty, foldery, billboardy, postery, roll-upy, prezentacje, serwisy internetowe oraz na innych materiałach przygotowywanych, wydawanych bądź zlecanych przez Wawerskie Centrum Kultury. Konkurs ma charakter otwarty.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna (pełnoletnia) bądź prawna, która zapoznała się z regulaminem i akceptuje jego postanowienia. Nagroda dla zwycięzcy wynosi 1 tys. zł.

Więcej informacji:

Ewa Andrearczyk tel. (22) 4437075
e-mail: [email protected]

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer