Dzielnica Wawer - XX Sesja Rady Dzielnicy Wawer

XX Sesja Rady Dzielnicy Wawer

Wersja do wydrukuWersja PDF
20.05.2020

27 maja (środa) o godz. 16:00 odbędzie się sesja Rady Dzielnicy Wawer.

Sesja odbędzie się w trybie zdalnym.

Transmisja live, będzie dostępna TUTAJ.

Porządek obrad:

 

 1. Otwarcie obrad.
 2. Przyjęcie protokołu z XIX Sesji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania zmian w załączniku dzielnicowym nr XIII dla Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok.
  (druk nr 114)
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej Sprawozdania z działalności Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy za 2019 rok. (druk nr 110)
 5. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działania Zarządu Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. (druk nr 113)
 6. Informacja z pracy Zarządu Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
 7. Wolne wnioski.
 8. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19  XX posiedzenie Sesji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone będzie w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie obrad proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 26 maja 2020 r. do godz. 15.00 na jeden z poniższych adresów mailowych:

ichwialkowska@um.warszawa.pl

bborzewska@um.warszawa.pl

 

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu sesji otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia sesji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie sesji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

 

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.


 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
Oceń pracę urzędu Oceń pracę urzędu