Dzielnica Wawer - "Zima w mieście" 2018 w Wawrze

Biuletyn Informacji Publicznej

"Zima w mieście" 2018 w Wawrze

Wersja do wydrukuWersja PDF
27.11.2017

Zapraszamy uczniów wawerskich szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych do udziału  w Warszawskim Programie „Zima w Mieście 2018”, podczas ferii zimowych w terminie od 15 do 26 stycznia 2018 roku (od poniedziałku do piątku). 

Program będzie realizowany w ośmiu szkołach podstawowych jako feryjnych placówkach edukacyjnych, w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz w Wawerskim Centrum Kultury  i jego filiach – klubach kultury – jako punktach zajęć specjalistycznych. Dla uczestników programu, placówki przygotowały bogatą ofertę edukacyjno wychowawczą, w tym zajęcia sportowo-rekreacyjne i kulturalne.

Warunkiem korzystania z programu w feryjnej placówce edukacyjnej jest wypełnienie Karty Uczestnika i złożenie jej w wybranej przez rodzica feryjnej placówce edukacyjnej (szkole).

Zgodnie z wytycznymi Biura Edukacji i Biura Sportu Urzędu m.st. Warszawy udział w programie jest bezpłatny, natomiast korzystanie z posiłków jest odpłatne.

Dzienna stawka żywieniowa dla uczestnika programu wynosi 7 złotych (II śniadanie lub podwieczorek i obiad). Z odpłatności za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji OPS – na podstawie zaświadczenia
z macierzystej szkoły.

Wszelkich informacji udzielają kierownicy feryjnych placówek edukacyjnych.

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer