Dzielnica Wawer - Dla seniorów

Warsztaty tańca cygańskiego z Urszulą Jarosiewicz

Warsztaty tańca taborowego
Grupa tańca cygańskiego
„Cygańska jesień”
(dla seniorów)

Plener malarski "Zatrzymaj lato"

Plener malarski w ramach warsztatów Arteterapii. Pod okiem artysty plastyka spróbujemy zatrzymać lato. Nie trzeba być specjalnie uzdolnionym, aby stworzyć obraz, który będzie cieszył oczy w pochmurne jesienne dni.

Obowiązują zapisy-ilość miejsc ograniczona-spotkanie sąsiedzkie.

Recital Zbigniewa Rogowskiego

WCK Filia Falenica serdecznie zaprasza mieszkańców na recital Zbigniewa Rogowskiego - aktora Teatru Falenica w reżyserii Szczepana Szczykno przy akompaniamencie na pianino - Dawida Ludkiewicza. Recital odbędzie się w sali widowiskowej Kulturoteki. W związku z pandemią liczba miejsc jest ograniczona. Bilety będą dostępne w sekretariacie WCk Filii Falenica II piętro w Kulturotece.

Konkurs fotograficzny "Portret lata"

Zapraszamy osoby lubiące lato do zatrzymania go w kadrze aparatu fotograficznego. Jest wiele letnich obrazów, które mogą zachwycić. Podzielcie się nimi poprzez przysłanie nam zdjęć , które są dla Was szczególne i wiążą się z nimi niezapomniane wspomnienia.

Zdjęcia prosimy przysyłać od 1.08 do 31.08.2020 r. na nasz adres mailowy zastow@wck-wawer.pl. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego bezpłatną publikację.

Zajęcia muzykoterapeutyczne online

Zajęcia muzykoterapeutyczne, relaksacyjne , wizualizacja , literatura piękna. Zapraszamy na faceboka WCk filia Radość.

Muzykoterapia dla dorosłych online

Zajęcia relaksacyjne, muzykoterapeutyczne online z wizualizacja relaksacyjną.

Muzykoterapia dla Dorosłych online

Relaks przy muzyce, zapoznanie z muzyką klasyczną. W tle usłyszycie Państwo tekst do wizualizacji, co niewątpliwie pomoże się zrelaksować, przenieść myśli w inne światy, na chwilę oderwać się od codzienności. Udział w takich zajęciach to chwilowa zmiana sposobu postrzegania świata, rzeczywistości, eskalowanie pozytywnych emocji...

Online „Na szachownicy sztuki“- Pop art Andy Warhola

Poznanie techniki pop artu m.in jej seryjnego zastosowania i kontrastu kolorystycznego. Po meandrach sztuki oprowadza artysta plastyk Małgorzata Szybińśka.

Online „Na szachownicy sztuki“- Kolaże Kurta Schwittersa

Mini spotkanie ze sztuką. Pokazanie jak łączenie różnych materiałów – faktur może przyczynić się do powstania dzieła. Opowiada artysta plastyk Małgorzata Szybińska.

Online „Na szachownicy sztuki“- Jan Styka malarz historyczny

Mini spotkanie ze sztuką, które poprowadzi artysta plastyk Małgorzata Szybińska. Obcowanie z obrazami polskiego malarza, współtwórcy m.in. "Panoramy Racławickiej".

Online „Na szachownicy sztuki“- Aleksander Gierymski obserwator natury

Mini spotkanie ze sztuką. Pokazanie malarza jako doskonałego obserwatora - w jego pracach widać spójność obrazu, emocji, struktury i kompozycji. O artyście będzie opowiadać artysta plastyk Małgorzata Szybińska.

Online „Na szachownicy sztuki“- spotkanie z obrazami El Greka

Artysta plastyk Małgorzata Szybińska opowie o nastrojach zawartych w obrazach El Greka, zapozna z dziełami mistrza mistycyzmu i jego fascynacjami.

ONLINE "Doniczka wielu roślinek"- nowalijki: wysiew rzodkiewki, sałaty, szczypiorku, pietruszki

Przygotowanie skrzynek, ziemi i nasion, wody. Wysiew nowalijek, podlewanie każdego dnia. Zbieranie wody podczas deszczu, zwrócenie uwagi na problem suszy

ONLINE Domowy koncert - pianino, gitara (film)

Domowy  koncert - pianino

“The entertainer”

S. Joplin

Domowy koncert - gitara

“Preludium” Aleksander Iwanow Kramskoj

ONLINE Domowy koncert - pianino, gitara (film)

Domowy koncert - pianino

"Peacherine rag" – S. Joplin

Domowy  koncert - gitara

„Andante’ Ferdinando Carulli

Strony

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu