Dzielnica Wawer - Inne wydarzenia

Bezpłatne badania mammograficzne

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki dzielnicy Warszawa Wawer na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzane w Mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii.

Eksperymenty Sztuki. Zrozumieć sztukę współczesną – wykład o sztuce II połowy XX wieku

Organizator: WCK Aleksandrów

Wstęp: Młodzież 16 +, dorośli, seniorzy. Wstęp otwarty, obowiązują zapisy 22 612 63 85.

O wydarzeniu:

Wykład o sztuce II połowy XX wieku poprowadzi edukatorka z Muzeum Narodowego w Warszawie, warsztaty malarstwa farbami akrylowymi Karolina Kudłacik z pracowni plastycznej Jajko.

Otwarcie digipunktu w Murowance

Digipunkt to miejsce, gdzie możesz uwiecznić najcenniejsze rodzinne pamiątki i wspomnienia. Warszawiacy będą mogli nieodpłatnie zdigitalizować większość analogowych formatów i nośników popularnych w XX wieku, od płyty gramofonowej przez przezrocza po taśmy filmowe. 

Pożegnanie lata nad Wisłą

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 24 września (niedziela) na ostatnią plenerową imprezę w tym roku na werskiej Plaży Romantycznej.

Zabytkowym autobusem po Dzielnicy Wawer

Zapraszamy na historyczną podróż w czasie i przestrzeni po terenie Dzielnicy Wawer. Podróż odbędzie się dwoma zabytkowymi autobusami: Jelcz MEX 272 i Jelcz 043. W czasie podróży odwiedzimy najstarsze osiedla tworzące dzisiejszą Dzielnicę a na przystankach, pasażerowie, dowiedzą się różnych ciekawostek historycznych o Wawrze. 

Truskawkowy Dzień Dziecka, Dzień Zielonego Konstantego i Noc Bibliotek

Zapraszamy serdecznie do Biblioteki w Aninie na ul. Trawiastą 10 na wyjątkowe, potrujne wydarzenie kulturalne Truskawkowy Dzień Dziecka, Dzień Zielonego Konstantego i Noc Bibliotek w dniu 3 czerwca b.r. Szczegóły na dołączonym plakacie.

Miesiąc maj 2017 w wawerskiej Bibliotece

Zappraszamy do skorzystania z majowej oferty przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.

Kwiecień w wawerskiej Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć i wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer i jej filie w miesiącu kwietniu 2017 r.

Marzec 2017 r. w Wawerskiej Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w miesiącu marcu 2017 r. Szczegóły w załączeniu.

Przedstawienie "Kino Szpak"

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer zaprasza do Anina na ul. Trawiastą 10 w sobotę 11.02.2017 r. na godzinę godz. 17.00 na spektakl teatralny pt.: „Kino Szpak”. Przedstawienie wyreżyserowane na podstawie powieści Marka Ławrynowicza i poezji Józefa Kurylaka. Wykonanie: TEATR FALENICA. Wstęp wolny.


Strony

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Oceń pracę urzędu Oceń pracę urzędu